KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17012006

nr 1701 2006

Andreas Singdahlsen

(1855-1947), Norge

Oljemålning, Andreas Singdahlsen (1855-1947), Norge, Signerad, landskap med hus. Olja på duk, 33x55 cm, yttermått inklusive ram: 42x62 cm

Andreas Singdahlsen, norsk bildkonstnär född 1855, död 1947.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 12 maj 2025
kl 18:42:13

  • Tema

Andreas Singdahlsen

Läs mer om Andreas Singdahlsen